Lek. med. Ewa Sobol-Dziadkiewicz

Nasz zespół

Lek. med. Ewa Sobol-Dziadkiewicz

Specjalista chorób wewnętrznych

Urodzona w 1982 roku, ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną we Wrocławiu.
W czasie studiów roczne stypendium zagraniczne na Universytecie Medycznym w Berlinie (Charite).

Po stażu podyplomowym ropoczęła specjalizację w Medycynie Wewnętrznej w Oberlausitz Klinikum
w Ebersbach w Saksonii w Niemczech, później w Helios Klinikum Eisleben (Sachsen Anhalt).
Tytuł specjalisty medycyny wewnętrznej zdobyła pracując i kształcąc się pod kierownictwem
Dr  n. med. M. Schwefera w Elblandklinikum Riesa (kierownika Kliniki Kardiologii i Intensywnej Terapii Internistycznej).
W 2017 roku otworzyła specjalizację kardiologiczną pracując na Oddziale Kardiologii i Oddziale Intensywnej
Terapii w Elblandklinkum Riesa.

W szpitalu CDT Medicus zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób serca.
Możliwe konsultacje w języku niemieckim.