NOWY ! Urologiczny kompletny system laserowy MegaPulse 70+

NOWY ! Urologiczny kompletny system laserowy MegaPulse 70+

NOWY ! Urologiczny kompletny system laserowy MegaPulse 70+

to lider na rynku laserów renomowanej firmy Richard Wolf, jednego z największych producentów sprzętu endoskopowego, o globalnym zasięgu. Dzięki połączeniu dużej mocy szczytowej, częstotliwości oraz wysokiej energii uzyskujemy laser który z powodzeniem spełnia wszystkie oczekiwania każdego urologa.
W diagnostyce i leczeniu schorzeń układu moczowo-płciowego coraz częściej stosowane są lasery. Ich zalety uwidaczniają się szczególnie w zabiegach endourologicznych, czyli przeprowadzanych z dostępu przez cewkę moczową. W porównaniu do klasycznych operacji chirurgicznych zabiegi laserowe cechuje wyższy profil bezpieczeństwa i mniejsza liczba ewentualnych powikłań przy zachowaniu podobnej lub nawet wyższej skuteczności.
Laser MegaPulse 70 oprócz zabiegów litotrypsji złogów układu moczowego, daje możliwość wykonywania zabiegów enukleacji stercza (HoLep). Dodatkowo rozbudowany o morcellator urologiczny Piranha czyni z lasera MegaPulse 70 kompletny system laserowy pokrywający wszystkie zabiegi w urologii.

-Poznaj listę naszych zabiegów urologicznych-

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x