Dla dziecka

Dla dziecka

Dla dziecka
Zdrowie dziecka to najcenniejszy dar dla rodzica...

Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS to Szpital dla Twojego dziecka, gdyż daje możliwości diagnostyki i leczenia szpitalnego dzieci na najwyższym poziomie, wychodząc na przeciw potrzebom Rodzicom i ich dzieciom.

W naszym gronie skupiamy najlepszych specjalistów oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia dzieci w dziedzinie chirurgii, otolaryngologii, pediatrii i alergologii dziecięcej.

Diagnostykę w Oddziale Alergologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych przygotowaliśmy dla dziecka od 4 r.ż, oferując pomoc w diagnozowaniu:

  • zmian skórnych
  • przewlekłego kaszlu
  • duszności
  • nawracających infekcji
  • uczuleń na jad osy, pszczoły

Dziecko wraz z swoim opiekunem przebywa na Oddziale we wspólnym komfortowym pokoju z pełnym wyżywieniem, dostępem do osobistej łazienki, TV , WI-FI, z możliwością zaparkowania auta na parkingu posesji Szpitala.

Szpital CDT Medicus w Lubinie posiada w swojej ofercie również zabiegi operacyjne dla dziecka w ramach Oddziału Otolaryngologii jak również  Chirurgii Ogólnej zabiegi dla dzieci wykonujemy od 3 r.ż., bez ograniczenia wagowego.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x