Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Opis oddziału

Ortopeda Lubin w pełni zajmie się Twoim problemem już pierwszego dnia po przyjęciu! Nasza Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Lubinie w ramach Szpitala Lubin, gwarantuje kompleksową opiekę nad Pacjentem. Pracujemy w trybie Chirurgii Jednego Dnia, co oznacza, że Pacjent w dniu przyjęcia na Oddział poddawany jest zabiegowi. Naszym priorytetem jest dostarczenie najwyższej jakości opieki, co potwierdza reputacja naszego ortopedy w Lubinie oraz wysokie oceny Pacjentów.

Specjalizujemy się w leczeniu operacyjnym urazów i chorób narządów ruchu w obszarze kostno-stawowym, które realizowane są przez ortopedę. W ofercie mamy kompleksową opiekę medyczną pooperacyjną. Dodatkowo umożliwiamy naszym Pacjentom korzystanie z rehabilitacji.

Prywatny ortopeda Lubin – optymalizacja leczenia

Decydując się na leczenie u naszego ortopedy prywatnie Lubin, Pacjent otrzymuje dostęp do pełnej gamy usług ortopedycznych, począwszy od diagnostyki aż po leczenie i rehabilitację. Nasi ortopedzi to specjaliści w swoim zakresie, z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w zakresie problemów mięśniowo-szkieletowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. Wychodzimy z założenia, że zdrowie Pacjentów jest naszym priorytetem, dlatego stale doskonalimy nasze metody leczenia ortopedycznego.

Ortopedia Lubin – oferta

Jako doświadczony zespół ortopedów Lubin, oferujemy szereg specjalistycznych procedur, które są niedostępne w innych placówkach ortopedycznych w regionie. Należą do nich m.in.:

• artroskopia kolan z rekonstrukcją więzadeł i chrząstki,
  • zespół cieśni nadgarstka,
  • operacje zespołu trzaskającego biodra,
  • usuwanie guzków kończyn.

Zapewniamy również pomoc w zakresie kanału Guyona, zapalenia nadkłykcia kości ramiennej „zespół tenisisty” czy choroby Dupuytrena (przykurcz rozcięgna dłoniowego).

Przygotowanie do zabiegu w Ortopedii Lubin

Przed rozpoczęciem leczenia ortopedycznego na naszym oddziale, zalecamy naszym Pacjentom wykonanie bilansu zdrowia dostępnego w ofercie naszego Szpitala w Lubinie. Jest to szczegółowe badanie, które pozwala nam na optymalne przygotowanie do zabiegu.

Ortopedia Lubin – szpital z doświadczeniem

Nasza ortopedia Lubin to miejsce, gdzie zdrowie naszych Pacjentów jest najważniejsze. Pracują z nami doświadczeni specjaliści ortopedii z Lubina, którzy korzystają z najnowszych metod i technologii medycznych. W naszym Szpitalu również znajduje się oddział gastroenterologiczny, gdzie zapewniamy opiekę gastroenterologiczną na najwyższym poziomie.

Dzięki naszemu zintegrowanemu podejściu do opieki nad Pacjentem jesteśmy w stanie zaoferować holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu naszych Pacjentów. U nas skorzystasz z usług i doświadczysz zalety pracy z zespołem specjalistów ortopedii Lubin.