Oddział Ginekologii (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Oddział Ginekologii (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Oddział Ginekologii (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Opis oddziału

Ginekologia Lubin – oferujemy małoinwazyjne metody leczenia i diagnostyki schorzeń narządu rodnego kobiety. Nasz oddział ginekologiczny w Lubinie jest wyposażony w sprzęt endoskopowy wysokiej jakości (histeroskop, laparoskop), co umożliwia szybką diagnostykę i leczenie w ramach jednodniowego pobytu w szpitalu.

Przygotowanie do operacji

Jednodniowy Oddział zabiegowy wymaga przygotowania Pacjentki do operacji w trybie ambulatoryjnym. Przed zabiegiem w znieczuleniu ogólnym Pacjentka musi wykonać wskazane przez lekarza operującego badania laboratoryjne i spotkać się z lekarzem anestezjologiem, który zakwalifikuje ją do znieczulenia.

Pobyt większości Pacjentek ogranicza się do 30 godzin. Po rozległych zabiegach czas ten jest rozszerzany do dwóch dni. Poza samym zabiegiem kluczową kwestią jest opieka pooperacyjna, którą w pełni zapewniamy.

Rodzaje świadczonych usług

Zakres usług oferowanych przez nasz oddział ginekologiczny w szpitalu Lubin obejmuje zabiegi w terapii nietrzymania moczu, ginekologii estetycznej oraz ginekologii operacyjnej.

Nasz zespół – ginekolog CDT Medicus Lubin

Nasi lekarze posiadają szerokie doświadczenie oraz wysoką kwalifikacyjną. Są to lekarze specjaliści, którzy doskonale orientują się we współczesnych praktykach medycznych. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu wszystkim Pacjentkom.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które stale otrzymujemy od naszych Pacjentek w kierunku personelu, opieki oraz organizacji. Wiele z nich podkreśla profesjonalizm i empatię naszego zespołu, a także wysoki standard usług przez nas oferowanych. Zapoznaj się z opiniami innych Pacjentek oraz podziel się swoimi doświadczeniami.

Szpital specjalistyczny CDT Medicus Lubin

Nasz oddział jest częścią szpitala specjalistycznego CDT Medicus w Lubinie, która oferuje kompleksowe usługi medyczne. W ramach naszej oferty zapewniamy ścisłą współpracę z innymi specjalistami, takimi jak lekarze z oddziału gastroenterologicznego czy lekarze wykonujący bilanse zdrowia.

Szpital Lubin ginekologia – z nami jesteś bezpieczna

Dbałość o zdrowie kobiety jest naszą pasją, a szpital Lubin ginekologia, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik oraz najwyższych standardów obsługi Pacjentek, gwarantuje najlepszą opiekę medyczną na każdym etapie leczenia. Z nami jesteś w dobrych rękach. Zajmiemy się Tobą od przyjęcia, aż po wypis. 

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x