Oddział Urologiczny (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Oddział Urologiczny (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Oddział Urologiczny (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Opis oddziału

Oddział Urologiczny  (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Oddział Urologiczny Lubin to miejsce, gdzie zajmujemy się problemami medycznymi z zakresu budowy, fizjologii i schorzeń układu moczowo-płciowego zarówno u mężczyzn jak i kobiet. W naszym szpitalu Medicus Lubin, dysfunkcje w działaniu układu są diagnozowane i leczone przez doświadczonych urologów. Cały zespół urologów w Lubinie dba o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów, którzy mogą cierpieć na różne dolegliwości, które mogą być nie tylko bolesne i nieprzyjemne, ale również stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. 

Różnorodność zabiegów urologicznych w Lubinie

W Medicus Lubin urolog oferuje szeroki zakres procedur i operacji urologicznych. Duży nacisk kładziemy na tzw. Chirurgię Leczenia Jednego Dnia. Naszym pacjentom oferujemy: 

 • operację stulejki (obrzezanie, plastyka),
 • operację wodniaka jądra,
 • operację torbieli najądrza,
 • operację żylaków powrózka nasiennego,
 • operację guza jądra – orchidektomia,
 • przezcewkową resekcję guza pęcherza moczowego TURBT,
 • przezcewkową resekcję gruczolaka stercza TURP,
 • przezcewkowe kruszenie kamieni w pęcherzu moczowym,
 • URSL – ureterosroskopia z laserowym kruszeniem kamieni moczowodu lub nerki,
 • RIRS (giętki URSL, ang. Retrograde IntraRenal Surgery) – kruszenie kamieni nerkowych laserem z dostępu przez cewkę moczową,
 • holmowa laserowa enukleacja prostaty (HoLEP) – w przypadku rozrostu gruczołu krokowego.

Dlaczego warto wybrać naszą placówkę w Lubinie? 

Wyróżnia nas przede wszystkim precyzja i dbałość o jakość wykonywanych zabiegów, nowoczesny sprzęt endoskopowy i laserowy oraz nowej generacji blok operacyjny. Ponadto możemy poszczycić się doświadczoną, profesjonalną i empatyczną kadrą lekarską i medyczną.

Urolog Lubin prywatnie – komfort i skuteczne leczenie

Nasi specjaliści z dziedziny urologii Lubin podejmują się różnych rodzajów leczenia, zarówno farmakologicznego jak i operacyjnego. Pracują na oddziale i prywatnie. We współpracy z pacjentem wybierają najskuteczniejszą metodę leczenia dostosowaną do indywidualnej sytuacji zdrowotnej osoby, aby zapewnić najlepsze możliwe rezultaty.

Lubin urolog – bezpieczeństwo to nasz priorytet

Bezpieczeństwo i skuteczność leczenia pacjentów jest dla nas priorytetem. Urolog Lubin oferuje kompleksowe leczenie urologiczne, którego celem jest poprawa jakości życia pacjentów. Szeroki zakres dostępnych procedur pozwala nam na efektywne leczenie wielu dolegliwości.

Dodatkowe działania i usługi w szpitalu

Zapraszamy również do skorzystania z dostępnych bilansów zdrowia, które pomogą ocenić stan zdrowia pacjenta i ewentualnie wczesne wykrycie potencjalnych chorób. Zespół profesjonalistów zaopiekuje się każdą osobą, która zdecyduje się na powierzenie nam swojego zdrowia. Od rejestracji, aż po wypuszczenie pacjenta do domu obejmujemy go należytą opieką w wysokim standardzie. Podczas operacji do dyspozycji pacjenta są członkowie zespołu, gdy podane jest jedynie znieczulenie miejscowe. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zmagają się z jakimikolwiek dolegliwościami w układzie moczowym. Zrobimy pełną diagnostykę i wprowadzimy odpowiednie leczenie, zanim będzie za późno.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x