Centrum leczenia lipedemy Agnieszka Czarnecka derma-lymph

Agnieszka Czarnecka

Specjalista dermatolog, ekspert w dermatochirurgii, limfologii, liposukcjach obrzęku lipidowego (lipedemy).Podczas bardzo szczegółowego i obszernego kształcenia specjalistycznego w niemieckich klinikach uniwersyteckich uzyskała szeroką wiedzę i kompleksowe doświadczenie w zakresie dermatochirurgii (chirurgii nowotworów skóry), liposukcji obrzęku lipidowego, limfologii oraz medycynie estetycznej. Dążenie do perfekcji, precyzyjna praca bazująca na najnowszych standardach naukowych oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to nadrzędny cel jej sposobu pracy.

Terapia obrzęku lipidowego

Najważniejszym celem podczas liposukcji obrzęku lipidowego jest dążenie do zachowania naczyń limfatycznych i przepływu samej limfy. Agnieszka Czarnecka jest specjalistą w terapii obrzęku lipidowego w drodze liposukcji oszczędzającej naczynia limfatyczne, przeprowadzając zabiegi w formie liposukcji wspieranej z użyciem strumienia wody.

Zapisy na konsultację

info@derma-lymph.pl