Badania kliniczne w naszym ośrodku

W CDT Medicus badania kliniczne prowadzone są od 2008 roku

Obecnie prowadzone badania:

• dla pacjentów z polipami nosa
  • dla pacjentów z rozpoznaną astmą oskrzelową

Rekrutacja do badań klinicznych w CDT Medicus

Nasi pacjenci mają możliwość uczestniczenia w projekcie, w trakcie którego poddani zostaną wysokospecjalistycznym badaniom diagnostycznym, będą objęci opieką wykwalifikowanego zespołu badawczego, złożonego z lekarzy, pielęgniarek oraz koordynatora.

Oferujemy naszym pacjentom możliwość leczenia innowacyjnymi terapiami, niedostępnymi dotychczas w powszechnych standardach leczenia.

Nowatorskie  sposoby leczenia skierowane są przede wszystkim do pacjentów, u których nie uzyskano poprawy zdrowia, którzy pragną poprawy jakości życia oraz poprawy stanu zdrowia i własnego samopoczucia.

Rekrutacja pacjentów prowadzona jest dla:

- pacjentów w wieku 18-55 lat, z rozpoznaną astmą oskrzelową.

Chętnych pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszą placówką, gdzie uzyskają szczegółowe informacje oraz zostaną umówieni na bezpłatną rozmowę konsultacyjną z lekarzem

601 640 701 kwasniewski@cdtmedicus.pl