Oddział Chirurgiczny (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Oddział Chirurgiczny (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Oddział Chirurgiczny (Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Opis oddziału

Oddział Chirurgii Ogólnej i Plastycznej

Oddział Chirurgii Ogólnej w Szpitalu CDT MEDICUS w Lubinie przykłada szczególną wagę do dobrostanu Pacjenta. Nasza jednostka, będąca częścią szpitala Lubin, jest wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny klasy premium. Działa na stałe na rzecz skrócenia czasu pobytu pacjenta do minimum. Pacjent pozostaje pod stałą opieką szpitalną przez 1-2 doby, po czym przechodzi na kontrolę ambulatoryjną w naszej poradni. Na oddziale gastroenterologicznym przeprowadzane są operacje układu pokarmowego i narządów jamy brzusznej, a także leczenie zaburzeń układu krwionośnego i limfatycznego. Jest to jedno z miejsc, gdzie dobry chirurg Lubin może zapewnić najlepszą możliwą opiekę.

Usługi chirurgiczne

Wykonujemy szereg operacji i zabiegów chirurgicznych, takich jak:

  • usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową,
  • usunięcie przepukliny metodą klasyczną oraz laparoskopową,
  • operacje żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną,
  • operacje żylaków i polipów kanału odbytu (szczeliny odbytu),
  • laserowe leczenie hemoroidów,
  • operacje stulejki,
  • usuwanie dużych zmian skórnych,
  • chirurgia bariatryczna- leczenie otyłości,
  • chirurgia urologiczna.

W ramach chirurgii ogólnej Lubin oferuje szeroki zakres procedur, które realizowane są przez doświadczonego lekarza. Nasze usługi związane z chirurgią są dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

Chirurgia w Szpitalu Lubin

Chirurgia to dziedzina medycyny intensywnie rozwijająca się na przestrzeni ostatnich lat. Nasz personel medyczny nie tylko podąża za tym trendem, ale także przyczynia się do kształtowania postępów technologicznych w chirurgii ogólnej Lubin

Na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Lubin staramy się dostarczyć najwyższej jakości opieki, począwszy od wstępnej oceny pacjenta, poprzez prowadzenie proaktywnej interwencji chirurgicznej, aż po postępowanie pooperacyjne i monitoring stanu zdrowia pacjenta. Chociaż głównym celem naszego Oddziału Chirurgii jest leczenie Pacjentów chirurgicznych, oferujemy również szeroki zakres szczegółowych badań medycznych, w tym bilanse zdrowia, które mogą pomóc w zapobieganiu dolegliwościom. 

Szpital Lubin jest dumny, mogąc korzystać z doświadczenia, wiedzy i zaangażowania naszych chirurgów. Każdy z nich przyszedł do nas z silnym pragnieniem służenia społeczności, a jednocześnie z dużym doświadczeniem w dziedzinie chirurgii ogólnej. Celem Oddziału Chirurgii Szpitala jest dążenie do doskonałości, dążenie do spełniania oczekiwań naszych Pacjentów oraz zapewnienie opieki na najwyższym możliwym poziomie.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x