MAGNIMEDICA Centrum Leczenia Lipedemy

MAGNIMEDICA Centrum Leczenia Lipedemy

 

 

Dr n. med. Agnieszka Czarnecka


Specjalista dermatolog, ekspert w dermatochirurgii, limfologii, liposukcjach obrzęku lipidowego (lipedemy). Podczas bardzo szczegółowego i obszernego kształcenia specjalistycznego w niemieckich klinikach uniwersyteckich uzyskała szeroką wiedzę i kompleksowe doświadczenie w zakresie dermatochirurgii (chirurgii nowotworów skóry), liposukcji obrzęku lipidowego, limfologii oraz medycynie estetycznej. Dążenie do perfekcji, precyzyjna praca bazująca na najnowszych standardach naukowych oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to nadrzędny cel jej sposobu pracy.

Terapia obrzęku lipidowego


Najważniejszym celem podczas liposukcji obrzęku lipidowego jest dążenie do zachowania naczyń limfatycznych i przepływu samej limfy.
Dr Agnieszka Czarnecka jest specjalistą w terapii obrzęku lipidowego w drodze liposukcji oszczędzającej naczynia limfatyczne, przeprowadzając zabiegi w formie liposukcji wspieranej z użyciem strumienia wody.

Zapisy na konsultację:
kontakt@magnimedica.pl

Facebook:
https://www.facebook.com/MAGNIMEDICA

Strona internetowa:
https://magnimedica.pl/

Numer telefonu do kontaktu:
- od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
+ 48 730 116 169

 

 

 

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x